sny wielki sennik online marzenia senne

Sennik online – symbole ze snów

Gdy chcemy poznać znaczenie najnowszego snu, zamiast kombinować, najlepiej od razu zajrzeć do sennika online Sadurski.com/sennik

 

Czym są senniki?

 

Sennik, to zbiór najczęściej występujących snów. Zawiera bardzo dużo interpretacji symboli, które pojawiają się w naszych snach.

 

Snów nie można traktować dosłownie. Jeśli śniło ci się, że wpadłaś pod samochód – nie oznacza to, że w realnym świecie tak się stanie. Dlatego warto podjąć próbę rozszyfrowania znaczenia snu. Na pewno to, co znajdziesz w senniku online nie możesz brać dosłownie. To raczej wieloznaczna wskazówka, próba zrozumienia snu. Dlatego nie jest to takie proste, gdyż wiele zależy od twojej aktualnej sytuacji życiowej, twojego wieku, i tak dalej.

 

Dlatego nie każda osoba, której śniły się na przykład wypadające zęby – może odczytać tę symbolikę identycznie. Choć akurat wypadanie zębów często interpretuje się jako zły stan zdrowia i rychłą chorobę. Podobno dosyć często takie tłumaczenie snu o wypadających zębach się sprawdza!

 

Sennik – czyli jak sprawdzić znaczenie snu?

 

W dobie Internetu wszystko stało się prostsze. Także rozszyfrowanie znaczenia snów. Już nie trzeba nawet mieć książki – sennika. Wystarczy dostęp do Internetu, znalezienie sprawdzonego sennika i skorzystanie z jego wyszukiwarki snów. Oczywiście wcześniej trzeba wiedzieć, czego chcesz szukać. Pamiętać, co ci się śniło, co było główną treścią zapamiętanego snu.

 

Skąd się biorą sny?

 

Jest to jedno z tych pytań, na które do dnia dzisiejszego nauka nie znalazła odpowiedzi. Naukowcy z wielkim zaangażowaniem próbują rozwikłać tą wielką zagadkę ludzkości, gdyż to zjawisko fascynuje człowieka od tysiącleci. Sny próbują zbadać neurolodzy, psychiatrzy, psychoanalitycy i nawet hipnoterapeuci. Jak do tej pory bezskutecznie.

 

Nagraj swój sen

 

Niedawno do mediów trafiła sensacyjna informacja. Naukowcy twierdzą, że wkrótce sny każdego z nas można będzie sobie… nagrać. Tak, jak nagrywa się film na płytę CD albo na dysk komputera! Brzmi sensacyjnie i pewnie wiele osób na tę wieść aż przyklasnęła. Zobaczyć swój sen? Brzmi naprawdę fantastycznie. Ale czy to naprawdę będzie realne? Pocieszmy się tym, że o wielu wynalazkach, których obecnie używamy na co dzień, kiedyś człowiek mógł jedynie pomarzyć.

 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments