Co zrobić, żeby kobiety na portalu randkowym odpowiadały na Twoje wiadomości?

Kobiety zazwyczaj przed odpowiedzeniem na jakąś wiadomość, oglądają stronę nadawcy. Więc żeby kobieta odpisała na twojego maila musisz posiadać dobry profil. Nie ważne jak dobrą wiadomość wyślesz, nie otrzymasz żadnej odpowiedzi, jeśli będziesz miał kiepski profil, który odstrasza dziewczyny. Dlatego jest to ważny element, nad którym musisz spędzić trochę czasu i go dopracować, jeśli chcesz poznać jakąś dziewczynę przez internet.

Pisząc do kobiet wiadomości musisz zdawać sobie sprawę z tego, że kobiety na portalach randkowych (nie wspominając już nawet o sex portalach) cały czas bombardowane są ogromną ilością wiadomości. Są one w zupełnie innej sytuacji niż Ty. Ty wysyłasz sto podobnych wiadomości w ciągu miesiąca i liczysz na to, że chociaż jedna z nich przyciągnie kobietę na randkę. Kobieta z drugiej strony dostaje kilkaset bardzo podobnych do siebie, przypadkowych wiadomości miesięcznie i zastanawia się z kim ma wyjść, bo wszystkie teksty są tak samo nudne i może wybrać jedynie mniejszego albo większego nudziarza, co jest tak samo frustrujące.

Jeśli chcesz się wyróżnić, to weź pod uwagę prosty fakt, że każda dziewczyna jest inna, dlatego nie powinieneś do każdej wysyłać identycznej wiadomości. To nie jest dobre podejście i jedynie wypełnia niechcianym spamem skrzynki odbiorcze kobiet. Do każdej dziewczyny trzeba podejść inaczej. Musisz się zatrzymać na jej profilu, przejrzeć go, pomyśleć, jaką ona jest osobą i dopasować do niej wiadomość. Singielka musi czuć, że tekst, który napisałeś wysłany jest specjalnie dla niej. W ten sposób się wyróżnisz. Twój mail będzie inny niż pozostałe.

Jeśli będziesz miał ciekawy profil i wyślesz wiadomość napisaną w oparciu o profil danej dziewczyny, to jedynie wówczas będziesz miał szansę, żeby uzyskać od dziewczyny wiadomość zwrotną.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments